380W 3 Etapus Brushless Variklio Valdiklio plokštės(Ne/Be Holo Jutiklis) BLDC PWM PLC " Vairuotojas Valdybos DC 6.5-50V

  • €16.19
  • €10.36  • Dalintis:

Papildoma informacija

Sąsajos Aprašymas:MA MB MC etapas linija išėjimo variklis;5V GND plokštė su savo maitinimo (dabartinė vertė ne didesnė kaip 30 mA);VDC GND pagrindinių variklių maitinimo (išorinis nuolatinės SROVĖS maitinimo šaltinis);PK greitis impulso signalo išėjimas;Valdymo sąsaja pirmyn ir atgal (taip pat galite vairuoti išorinis jungiklis);VR greičio signalo įvestis (integruotas potenciometras greičio kontrolės, taip pat gali būti prijungtas prie išorinio 0-5V greičio kontrolės;stabdžių

Perkaitimo apsauga: Taip (daugiau nei 100, pusė galia yra mažinama)

Maksimalus greitis: 224000 APS / min (2 polių variklis), 74000 APS / min (6 polių variklis), 40000 APS / min (12 polių variklis), 35000 APS / min (14 polių variklis)

Pagrindinės plokštės techniniai duomenys:

Produkto Pavadinimas: 380W Brushless DC Motor Driver

Darbinė įtampa: 6.5-50V

Maksimali srovė: Nominali piko nuo 16 iki 20A

Maksimali galia: 380 W

Integruotos apsaugos: ne (išorinio saugiklio reikia)

Blokavimas apsauga: Taip (dabartinis bus sumažinti automatiškai, kai blokavimas)

Spalva:geltona

Medžiaga:plastikas

Dydis:ilgis 63 MM * plotis 45 MM * aukštis-30 MM

Pakuotės Turinys:

1*Variklio valdiklio plokštės

Atsargumo priemonės:

1. Maitinimo grandinė, pagrindinė plokštė neturi saugiklio, ir built-in savarankiškai, be sukels valdybos chip turi būti nuolat daed (net jei tai 2 sekundes).

2. Normalios eksploatacijos metu, yra ėmimo integruotos apsaugos ne variklio galia.Nuo galios ir srovės modulis yra labai didelės, nėra trumpojo jungimo, kai modulis neveikia normaliai.Kai trumpojo jungimo turi galimybę deginti linija, pirmųjų laidų bandymo mašina naudoja mažai srovės ir žemos įtampos, po to, kai gerai, aukštos srovės ir aukštos įtampos eina, nes jis yra plikas valdybos modulis, skirtas parduoti , atkreipti dėmesį į laidų linija izoliacija, stiprus įtampos neleidžiama liesti valdybos dalių.

3. Nejunkite variklio, kad būtų aiškiai nesuderinamas su įtampos ir srovės ratai modulį, arba, kad yra toli vienas nuo kito.

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos objektą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

Žymos: analoginis plc, risun variklio valdiklis, plc, bldc, brushless variklio ratai, didelis motorinis vairuotojas, kontrolės pwm, 600w variklis, brushless vairuotojas, 220v kintamosios srovės variklis.


  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Modelio Numeris: Variklio valdiklio plokštės
  • Variklio Tipas: KINTAMOSIOS srovės Variklis
  • Kilmės: KN(Kilmės)

Parašyti atsiliepimą

Reitingas?
Jums taip pat patiktų


Paramos 24/7
Telefonas
El.paštas
[email protected]