Pavarų Perjungimo Jutiklis E-bike Dalys Bafang Vidurio Vairuoti Motorines BBS01 BBS02 BBSHD Elektrinis Dviratis Konversijos Priedai 3 Pin Male

  • €6.57  • Dalintis:

Papildoma informacija

Produkto Funkcijos : 1.Nauja Versija Bafang Motorinių BBS01B BBS02B Ir BBSHD pavarą jutiklis uostų. 2.Poslinkio jutiklis gali apsaugoti savo transporto,tai bus išjungti variklio galia transitorily kai dviračio pavaras perjungti. 3.Jei jūsų variklis be šio įrankio jutiklis uostų užsakykite 1T2 kabelis gali padėti jums padaryti perėjimą jutiklis uostų.Produkto Funkcija : Ji bus išjungti variklio galia transitorily kai dviračio pavaras perjungti .Ji gali padėti jums jojimo ebike daugiau sklandžiai ir apsaugoti chainwheel .Produkto Aprašymas : Tipas:Pavara Jutiklis Prekės Pavadinimas:BAFANG Pareigos:Sumažinti Energijos Per Pavarų Perjungimo Jungtis:Trijų Pin Geltona Medžiaga:ABS Linijos Ilgis:24CM Dydis:47mm*18mm*12mm atsparumas Signalo Išėjimas:Impulso trukmė 0.5 s Šiltas Pastaba : 1. Įrankio Jutiklis veikia kaip Greičio Jutiklis. 2. Taigi, jūs galėsite keisti savo dviratį ne visiškai atidaryta droselio sklendė ir vos užpildyti droselio nutraukė. 3. Tai padarys jūsų BBS02 ar BBSHD shift greičiau, sklandžiau ir saugiau. 4. Įrankio Jutiklis yra plug and play su bet BBS02 ar BBSHD vietoj vieno savo e stabdžiai ir yra 15 minučių įdiegti. 5. Jei jums ją įdiegti su mūsų naujausias leidimas BBS02 ar BBSHD valdytojas, turintis atskirą e stabdžių jungtį, todėl galite naudoti tiek e, stabdžių ir pavarų jutiklis. 6. Jeigu jūs einate su šiuo rinkiniu perjungimo galia vėlavimas yra daug trumpesnis, nei naudojant e stabdžių jungtis. 7. Tačiau įrankio jutiklis veiks su visomis bafang vidurio diskus, o tiesiog jungiate jį į vieną iš e stabdžių cut off jungikliai.Ji taip pat bus dirbti su bet kurio viduryje ratai įrengta e stabdžių nukirpti, kaip ilgai, kaip vartotojas gali rewire jį, kad tilptų savo e stabdžiai.

Karšto Rekomenduojame:

Žymos: bafang kontrolės, vežimo variklis, bafang variklis, bbs03, pavarų rankena shift, bafang įrankio jutiklis, bicycl, pedalo jutiklis, bbshd, bafang stabdžių.


  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Prekės Pavadinimas: BLUENERGY
  • Poslinkio Jutiklio Kabelis Lengh: 24 cm
  • Poslinkio Jutiklio Jungtis: 3Pin Vyras
  • Tipas: PAS jutiklis
  • 1T2 Kabelio Ilgis: 51 cm

Parašyti atsiliepimą

Reitingas?
Jums taip pat patiktų


Paramos 24/7
Telefonas
El.paštas
[email protected]