Tobulėkime kartu!

Artėjant pavasariui, šiltėjant orams dažnai norime užsiimti kokia nors nauja veikla, pradėti naujus darbus, kurių nenorėjome ar negalėjome pradėti žiemos sezonu. Išsikeliame sau tikslą, kurį stengiamės produktyviai pasiekti ir gauti rezultatus. Siekiant, kad rezultatai būtų pasiekti greičiau, o ir siekimo laikotarpis neprailgtų, į draugiją būtų gerai įtraukti ir bendraminčius, kurie padėtų

Artėjant pavasariui, šiltėjant orams dažnai norime užsiimti kokia nors nauja veikla, pradėti naujus darbus, kurių nenorėjome ar negalėjome pradėti žiemos sezonu. Išsikeliame sau tikslą, kurį stengiamės produktyviai pasiekti ir gauti rezultatus.

Artėjant pavasariui, šiltėjant orams dažnai norime užsiimti kokia nors nauja veikla, pradėti naujus darbus, kurių nenorėjome ar negalėjome pradėti žiemos sezonu.  Išsikeliame sau tikslą, kurį stengiamės produktyviai pasiekti ir gauti rezultatus. Siekiant, kad rezultatai būtų pasiekti greičiau, o ir siekimo laikotarpis neprailgtų, į draugiją būtų  gerai įtraukti ir bendraminčius, kurie padėtų. Kaune įsikūrusi bendruomenė ,,Tobulėjimo klubas“ atlieka būtent tokią funkciją! Šioje bendruomenėje buriasi ir savo jėgas bei idėjas vienija bendraminčiai, kurie ne tik siekia tobulinti savo asmenybę, bet ir užsiima išsikeltų iššūkių įgyvendinimu, motyvuoja siekti savo užsibrėžtų tikslų.

Tobulėjimo klubas išskirtinis tuo, kad tai pirmoji tokio tipo bendruomenė ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje. Tai asmeninio tobulėjimo, augimo ir saviugdos vieta visiems, kas nori pasiekti daugiau, praplėsti savo galimybių ribas, įgyvendinti savo tikslus ir tapti sėkmingu bei laimingu. Tobulėjimo klubas – tai nepriklausoma tobulėjimo bendruomenė VISIEMS. Čia lytis ir amžius nesvarbus ir neturi jokios įtakos. Lygiai taip pat nesvarbu, kokią tobulėjimo mokyklą ar metodą tu propaguoji. Šioje bendruomenėje visi yra lygūs ir visi metodai yra veiksmingi, jei tik jie veikia.

Klubo pagrindinis tikslas – ne siekti naudos, o padėti, nes klubo nariai duoda žmonėms naudingų žinių, kelia jų pasitikėjimą savimi, parodo tikras gyvenimo vertybės ir prasmę. Taip padarome šį pasaulį truputį geresniu. Tobulėjimo klubas suteikia galimybę – maksimaliai pasikeisti per trumpiausią laiką. O kiek tu pasikeisi priklauso nuo tavęs paties… Dažnai nutinka, kad aplinka tave tempia į apačią. Įsivaizduok kas būtų jeigu niekas tau nedarytų įtakos, o tu bendrautum tik su sėkmingais žmonėmis. Tai taptų motyvacija siekti daugiau. Paklausk savęs, kaip tada pasikeistų tavo gyvenimas? Turbūt po kelių mėnesių tu taptum visiškai kitu, neatpažįstamu žmogumi. Visi mūsų nariai to ir siekia: būti sėkmingais ir laimingais.

Bendruomenė turi išsikėlusi ir kitus tikslus bei norimą pasiekti naudą: lavinti bendravimo įgūdžius, išeiti iš savo komforto zonos, ugdyti pasitikėjimą savimi, įveikti savo baimes, surasti bendraminčių, tapti patrauklia asmenybe, gerai praleisti laiką bei susirasti bendraminčių draugų. Atsižvelgdami į Tobulėjimo Klubo vertybes galite suprasti, kad šis projektas orientuotas į kokybę. Bendruomenei svarbiausia duoti kuo daugiau vertės, panaudojant kuo mažiau turinio ir puoselėti tikras gyvenimo vertybes, tokias kaip: vietoje televizijos žiūrėjimo – perskaityti protingą knygą, vietoje alkoholinio gėrimo – pasportuoti, o vietoje narkotikų – surasti bendraminčių mūsų forume ir pradėti kartu siekti užsibrėžto tikslo.

Tobulėjimo klubo komanda, kartu pirmosios tobulėjančios bendruomenės Lietuvoje ir Kaune įkūrėju, rengia įvairius seminarus, paskaitas, kuriuose pristato savo veiklą, duoda patarimų, kaip tapti tobulesne asmenybe, ugdyti savo valią, bei kviečia prisijungti prie bendraminčių rato. Seminarai aktyviai rengiami Kauno mieste, taip pat Vilniuje. Žmonėms, kurie neturi galimybės atvykti į seminarą, tačiau labai nori sudalyvauti, Tobulėjimo klubo ,,Facebook“ paskyroje galima stebėti gyvai transliaciją, užduoti tiesiogiai klausimus, į kuriuos bus atsakyta. Informaciją apie artėjančius renginius, kuriuos organizuoja Tobulėjimo klubas, galima rasti ,,Facebook“ paskyroje, bei internetiniame puslapyje www.tobulejam.lt

Autorius
Verena Virsilaite
Skaityti visas naujienas
Palikite komentarą

Autorius Verena Virsilaite