Simona Kazakevičiūtė: „Pažinkite Kauną klaidžiodami senamiesčio gatvelėmis ir bromais“

Simona Kazekevičiūtė – jauna, aktyvi, sportiška bei kūrybinga 23 metų kaunietė, dirbanti ir taip pat papildomai užsiimanti daugybe veiklų, be kurių jai kiekviena diena būtų per daug nuobodi.

Simona Kazakevičiūtė – jauna, aktyvi, sportiška bei kūrybinga 23 metų kaunietė, dirbanti ir taip pat papildomai užsiimanti daugybe veiklų, be kurių jai kiekviena diena būtų per daug nuobodi. Mergina, mylinti savo miestą, užsiimant viena iš veiklų – fotografija, atrado neįprastų vietų, kurias pataria aplankyti skaitytojams.

Simona, kiek teko bendrauti, esi kūrybinga asmenybė, be to  vienas iš tavo pomėgių yra fotografija. Kaip ir kada atsirado noras fotografuoti?

Fotografija mano gyvenime atsirado prieš 8 metus. Sugedo namuose turėtas fotoaparatas todėl nusprendžiau nusipirkti kokybiškesnį ir brangesnį. Pradėjau fotografuoti gamtą, artimiausius žmones, na o dabar visas tas fotografavimas tik ,, sau’’ virto savotišku darbu….Šią vasarą liko vos keli laisvi savaitgaliai.

Be fotografijos, ką dar veiki gyvenime? Kaip atrodo tavo įprasta diena?

Be fotografijos yra kitas labai mylimas darbas. Kiekviena dienos dalis suplanuota  tiksliai, nuo pat ankstyvo ryto iki pat vėlyvo vakaro turiu ką veikti. Esu žmogus, kuris nemėgsta sėdėti vietoje todėl gyvenime užsiimu įvairia veikla pradedant  vaikais, treniravimu, sporto mitybos sudarymu, baigiant fotografija ir ilgų naktų prie nuotraukų redagavimo programų 🙂

Iš matytų tavo darbų, fotografuoji žmones įvairiose ir įdomiose Kauno vietose. Galbūt esi atradusi Kaune tokią   vietą, kuri būtų kažkuo ypatinga ir daugeliui nežinoma? Jei taip, kokia ji?

Kaune visada stengiuosi klientus nusivežti į netradicines vietas, įsiamžinti įdomiose vietose. Labiausiai man patinka Dubravos pelkė, Pažaislio vienuolyno alėja, obelų sodai prie Pakuonio , šalia Kauko laiptų esantis senas fontanas,  fortai ir kitos įdomios vietos, kurių neįvardysiu, vien todėl, kad turėčiau kuo nustebinti savo klientus.

Prieš kelias dienas Kaunas buvo išrinktas 2022 metų kultūros sostine. Tai pasako, kad tavo mieste yra tikrai daug kultūros, veiklos bei  įdomybių. Ką pasiūlytum miesto svečiams aplankyti atvykus į Kauną?

Kaune siūlyčiau aplankyti kuo daugiau ir kuo įvairesnių vietų,. Nesirinkite svarbiausių lankytinų objektų, pažinkite Kauną klaidžiodami senamiesčio gatvelėmis ir bromais, suvalgykite ledų prie Kauno marių , pasirinkite naujas ir nematytas pramogas ar tiesiog pasivažinėjimą oranžiniais dviračiais.

,,Kaunas kitaip‘‘ – tai toks kuriamas studentų projektas, kuriame bandoma pateikti miestą kaip nors neįprastai: ieškoma nekasdieninių veiklų, išskirtinių vietų, laisvalaikio praleidimo ar dar kitokių pramogų , kurios parodytu miestą kitu kampu ir sudomintų ne vieną. Kaip tavo manymu reiškiasi Kauno kitoniškumas?

Įdomiais renginiais, svarbiais koncertais, dideliais sporto pasiekimais, skaniu ir tikrai pigiu maistu, dideliu kiekiu lankytinų vietų, muziejų. Svarbiausia rasti mažą raktelį į  mūsų miesto pažinimą ir atrasti mielą veiklą ar vietelę sau

Ar galėtum sakyti, kad Kaunas yra teigiamų pokyčių ir naujovių miestas?

Taip, esu gimusi ir augusi Kaune. Kaunas stipriai, keičiasi ir tobulėja, atsiranda daug ir įdomių naujovių, lankomų vietų, miestas tvarkosi ir gražėja kiekvieną dieną.

Jei būtų duota galimybė gyventi bet kuriame kitame Lietuvos mieste, ar persikraustytum? Kodėl?

Tikrai ne! Kaunas yra mano miestas ir nekeisčiau jo į jokį kitą!

Pabaik sakinį – Kaunas man patinka nes…

..aš čia gimiau  🙂

Autorius
Justina Biciunaite
Skaityti visas naujienas
Palikite komentarą

Autorius Justina Biciunaite