Mantui Bertuliui nuolat kvepia kelionėmis

Mantas Bertulis – ryški, su plačia šypsena ir atvira širdimi asmenybė, su viltimi atvykęs studijuoti į Kauną iš gimtųjų Šiaulių, įgyvendinęs čia projekto „Kitokie pasikalbėjimai“ idėją ir sulaukęs didžiulio dėmesio bei sėkmės.

Mantas Bertulis – ryški, su plačia šypsena ir atvira širdimi asmenybė, su viltimi atvykęs studijuoti į Kauną iš gimtųjų Šiaulių, įgyvendinęs čia projekto „Kitokie pasikalbėjimai“ idėją ir sulaukęs didžiulio dėmesio bei sėkmės.  Dabar prisidėjo  ir dar vienas sėkmingai riedantis projektas – „Kvepia kelionėm“. Apie visa tai, būsimus planus, svajones šiandien ir kalbuosi su Mantu.


Papasakok prašau,kaip gi tau ir tavo kolegai J.Balašaičiui gimė „Kvepia kelionėm“ projekto idėja?

Mes abu labai mėgstame keliauti,na ir ne paslaptis,kad  mūsų tikslas yra uždirbt iš kelionių.Bandant sugalvoti naujo projektą,tiesiog ieškojome dar neišnaudotų Lietuvoje „nišų“ , tad gerai pasidomėję nusprendėme,kad kodėl gi nepadarius to su kelionėmis. Be to, Julius yra puikus video montuotojas,o man puikiai sekasi su tekstų rašymu,tad nusprendėme sujungti jėgas į vieną ir tapti komanda.

Vis keliauji,rašai,klausai kaip įžymūs Lietuvos žmonės pasakoja apie keliones, o kur pačio širdis labiausiai norėtų nukeliauti,bet vis nedrįsta?

Labai norėčiau pagaliau išvažiuoti iš Europos,nes niekad nesu buvęs už jos ribų,neskaitant matyto Maroko bei Kazachtano, nes labiausiai traukia egzotiški kraštai.

Kokia artimiausia tavo numatyta kelionė ir kokia šalimi nustebinsi kelionių ištroškusius skaitytojus?

Kol kas esu susiplanavęs kelionę į Lvovą porai dienų,o apie dar vieną,ne už kalnų esančią kelionę skaitytojai netrukus sužinos.

Socialinis tinklas „Facebook“ mirgėte mirga nuo reklamų apie „Kvepia kelionėm“ vis naujus pašnekovus, o ką pats labiausiai norėtum išvysti toje kėdėje iš Lietuvos ir užsienio įžimybių?

Iš Lietuvos žymesnių žmonių ko gero – Andrių Mamontovą, būtų šaunu sulaukti ir Dalios Grybauskaitės ar užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus. O iš užsienio įžymybių labiausiai mane domina vadinamieji „blogeriai“, keliautojai. Vienas iš mano mėgiamiausių –  Loui.

Tavo gyvenimas šiuo metu itin intensyvus: darbas Kauno miesto savivaldybėje, rūpinimasis „Kvepia kelionėm“ projektu, keliavimas,rašymas,lyg ir nežinotum žodžio kas yra rutina,o kaip gi vis dėlto įsivaizduoji save po dviejų metų : kas pasikeistų,o kas liktų tokie patys?

Tiesa sakant  vien dabar prisiminus koks buvau prieš metus,ką veikiau,tai tarsi dabar mano gyvenimas apvirtęs 180 laipsnių kampu,jis visiškai pasikeitęs,tad net sunku planuoji pusmečiui į priekį.  Manau,kad kas liks nepakitę – tai aistra kelionėms, pildyti gražias idėjas ir kurti nuostabias gyvenimo istorijas.

Autorius
Austeja Sipaviciute
Skaityti visas naujienas
Palikite komentarą

Autorius Austeja Sipaviciute