Lukas Tijūšas: ,,Kaunas yra puiki vieta vlogų kūrimui“

Kaune gyvenantis ir studijuojantis devyniolikmetis Lukas Tijūšas užsiima įdomia, gan neįprasta veikla: kuria vaizdo tinklaraščius – vlogus. Kodėl žmonės nuo ryto iki vakaro save filmuoja ir kodėl tūkstančiai gerbėjų juos žiūri?

Kaune gyvenantis ir studijuojantis devyniolikmetis Lukas Tijūšas užsiima įdomia, gan neįprasta veikla: kuria vaizdo tinklaraščius – vlogus. Kodėl žmonės nuo ryto iki vakaro save filmuoja ir kodėl tūkstančiai gerbėjų juos žiūri?

Kada ir kaip kilo mintis pradėti  kurti vlogus?

Kurti vlogus sugalvojau 2016 metų vasarą. Idėja filmuoti kilo spontaniškai. Nusipirkau kamerą, visada mėgau filmuoti, įamžinti geras akimirkas. Pagalvojau, kodėl neparodžius savo aktyvaus laisvalaikio kitiems.

Ką dažniausiai filmuoji? Ką nori parodyti žiūrovams?

Nemėgstu sėdėti namuose ir nieko neveikti, buvimas  namuose – man yra laiko gaišimas. Labai mėgstu aktyvų laisvalaikį, kurio Kaune tikrai netrūksta– jį ir noriu parodyti kitiems. Jei žinau, kad tą dieną kažką įdomaus veiksiu, visada su savimi pasiimu kamerą ir filmuoju. Tuomet jos beveik niekada nepaleidžiu iš rankų, visuomet gali nutikti kažkas įdomaus

Kaip manai dėl ko žmonės žiūri tavo vlogus?

Iki šiol nesuprantu kam gali būti įdomu  žiūrėti tiesiog tai, ką veikiu per dieną: kalbuosi su draugais, čiuožiu ant ledo, pietauju kavinėje, darau triukus važiuodamas motociklu ar dviračiu. Draugai sako, kad turiu daug charizmos, taip pat daug metų užsiimu motokrosu, tad  manau, kad šis  įdomus ir rizikingas sportas  bei jo užkulisiai taip pat pritraukia mano vlogo žiūrovus.

Ar daug susilauki peržiūrų bei komentarų?

Peržiūrų būna įvairiai. Tačiau jos vis didėja, vienas video turi beveik šimtą tūkstančių peržiūrų, po kiekvieno naujo video susilaukiu nemažai komentarų. Gaunu daug palaikymo, žmonės prašo, kad kurčiau toliau. Jei ilgai nekeliu video, pasipila žinutės su klausimais.

Turbūt susilauki daug įvairių žinučių, pasiūlymų. Ar visiems atsakai?

Taip,  gaunu daug žinučių, dažniausiai jos būna palaikančios  arba žinutės su įvairiais klausimais, taip pat vis dažniau susilaukiu prašymų suorganizuoti  gerbėjų susitikimą. Tačiau jei atrašinėčiau į visas žinutes ir bendraučiau su tiek žmonių, nebeturėčiau laiko sau.

Ar būna, kad tave atpažįsta Kauno gatvėse?

Ne kartą mieste arba Kauno Akropolyje, kur dažnai lankausi, mane yra atpažinę, pasisveikinę, ne kartą esu paprašytas autografo. Smagus jausmas, kai eini ir staiga išgirsti nepažįstamąjį šaukiant tavo vardą.

Ar gali vlogeriai iš savo veiklos užsidirbti pinigų?

Nedaug. Vlogeriai pakankamai užsidirbti gali tik užsienyje, mat Lietuva maža, ir vlogai nėra tokie populiarūs.  Žinoma, iš šios savo mėgstamos veiklos gaunu šiek tiek papildomų pajamų – bet ne pinigai gyvenime svarbiausia, daug svarbiau daryti tai, kas patinka.

Ar Kaune pakanka įdomios veiklos, įdomių vietų naujų video kūrimui?

Taip. Kaune pilna veiklos, pilna įdomių vietų, tik ne visi visada jas atranda.

Kokosie Kauno vietose dažniausiai filmuoji?

Labai dažnai lankausi Kauno Akropolyje ir miesto centre, dažniausiai video ir kuriu šiose vietose. Beabejo, dažnai filmuojuos ir savo namuose – bute, esančiame Dainavos rajone.

Esi labai kūrybiškas ir vietoje nenustygstantis žmogus, turintis daug idėjų, tad ko palinkėtum Kaunui ir jo žmonėms?

Palinkėčiau žmonėms labiau atsipalaiduoti, nebijoti save realizuoti. Kaune matau daug susikausčiusių veidų. Myliu Kauną ir tikiuosi, kad miestas keisis tik į gerąją pusę.

Norite peržiūrėti Luko Tijūšo kurtus vlogus? Pamatyti jo nuotraukas, bei jo įdomų  gyvenimą Kaune? Apsilankykite: https://www.youtube.com/channel/UCb5L77FWypgGuBGa6fp_hkA, https://www.instagram.com/lukastij44/, https://www.facebook.com/lukas.tijusas

Autorius
Guoste Ambrazeviciute
Skaityti visas naujienas
Palikite komentarą

Autorius Guoste Ambrazeviciute