Kitokios linksmybės Kaune – kur, be barų ir naktinių klubų, gali linksmintis jaunimas?

Vandenlenčių parkai

Artėjant šiltajam sezonui Kauno miestas tarsi atgyja. Senamiestyje kavinės bei barai atveria terasas, o naktinių klubų kultūra įgauna pagreitį. Tačiau Kaunas garsėja ne tik naktiniu gyvenimu, todėl siūlome alternatyvių laisvalaikio praleidimo būdų.

Judėk sveikai grupinių treniruočių tvarkaraštis

Judėk sveikai – NEMOKAMOS TRENIRUOTĖS KAUNIEČIAMS

Kas tai? Judėk sveikai iniciatyva yra Kauno miesto savivaldybės projektas, kuris kviečia gyventojus išbandyti skirtingus sportus ir taip sustiprėti ne tik fiziškai, bet ir emociškai. Anot iniciatyvos Judėk sveikai“ bokso trenerio Naurio Lukošiūno, svarbiausia yra nebijoti ir išdrįsti ateiti į treniruotę pirmą kartą.

Kaip pasiruošti? Dėvėti sportinę aprangą bei avalynę. Pasirinkus jogos treniruotę su savimi reikia turėti jogos kilimėlį.

Kada? Treniruotės vyksta visomis savaitės dienomis išskyrus šeštadieniais. 

Daugiau info: http://judeksveikai.kaunas.lt/

Romuva – alternatyvus kino Teatras

Kas tai? Visiems kauniečiams Romuva” asocijuojasi su romantiškąją Laisvės Alėja, tačiau šiuo metu tai yra ne tik tradicinė kino teatro erdvė. Čia galite sudalyvauti alternatyviuose renginiuose, instaliacijose, o retkarčiais ir sugrįžti į nostalgiją keliančius laikus, išvysti senai matytus kino industrijos šedevrus. 

Kaip pasiruošti? Kino centras Romuva rekomenduoja įsigyti bilietus į renginius iš anksto ir taip išvengti nusivylimo. Bilietus į renginius galima įsigyti šiuo internetiniu adresu: https://www.kcromuva.lt/repertuaras

Kada? Kino filmų peržiūros, parodos bei instaliacijos vyksta kiekvieną dieną, tad belieka išsirinkti jus dominantį įvykį ir pasižymėti jį kalendoriuje.

Aktyvus laisvalaikis ant vandens – vandenlenčių sportas

Kas tai? Lietuvoje Vandenlenčių sportas  sparčiai įgauną populiarumą. Sportininkas laikosi ant specialios lentos vandens paviršiuje ir yra lynu tempiamas kabelio. Vokietijoje šis aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas yra ypač populiarus jau nuo daugiau nei dešimtmetį. 

Vandenlenčių parkas Kaune WAKEUP                                   Ugnės Sinevičiūtės nuotrauka

Kaip pasiruošti? Su savimi patariama turėti maudymosi kostiumėlį ir rankšluosti. Visa kita įranga yra nuomojama. 

Kada? Viskas priklauso nuo jūsų norų. Svarbiausia užsisakyti laiką internetinėje sveitainėje iš anksto.

Daugiau informacijos: http://www.dock7.lt/parkas ir http://wakeup.lt

 

Maisto gaminimo kursai – ČIOP ČIOP kulinarinėje studijoje

Kas tai? ČIOP ČIOP – pirmasis didžiausias kulinarijos studijų tinklas Baltijos šalyse, siūlantis kulinarines pramogas naujovių ištroškusiems kauniečiams. Kiekvieną metų mėnesį studija ČIOP ČIOP siūlo išmėginti naujas gastronomijos pamokas. Čia galima ne tik paragauti egzotinių patiekalų, bet ir išmokti juos gaminti su aukščiausio lygio šefų pagalba. Ne gana to, mokintis ir degustuoti galima kartu su draugų kompanija – juk su draugais visados smagiau!

Kaip pasiruošti? Kulinarijos studija pasirūpins viskuo už jumis. Šviežūs ingredientai bus patiekti, o profesonalus šefas atskleis jums virtuvės paslaptis. 

Kada?

Kursai vyksta kelis kartus kiekvieną metų mėnesį, tad jums belieka apsilankyti internetiniame ČIOP ČIOP tinklalapyje ir įsigyti gastronomijos kursų kelialapį atitinkantį jūsų norus. 

Daugiau informacijos: http://kaunas.ciopciop.lt/kursai/   

Ekskursija kitaip – Šaltojo karo pėdsakais

Kas tai? Vienos dienos ekskursija leis jums pamatyti Kauną kitomis akimis. Kaune dar vis yra išlikusiu Šaltojo karo branduolinių saugyklų, bunkerių, į kuriuos nėra patartina leistis be gido, kuris užtikrinta saugumą.  Šią paslaugą siūlo gerai žinomas ekstremalių kelionių organizatorius Praeities žvalgas – Šarūnas Jasiukevičius.

Šaltojo karo pėdsakais                                                                                         Ugnės Sinevičiūtės nuotrauka

Kaip pasiruošti? Drėgmę laikanti avalynė bei patogi apranga yra patartina. Su savimi turėti žibintuvėlį. Būtinas bent minimalus fizinis pasiruošimas.

Kada? Kovo 30d. Ir gegužės 18d.

Daugiau informacijos : Facebook platformoje – Praeities žvalgas

 

 

Autorius
Ugne Sineviciute
Skaityti visas naujienas
Palikite komentarą

Autorius Ugne Sineviciute