Kaunas – besivystančios kultūros ir naujovių miestas

Nuotr.15min.lt

Kaunas-tobulėjantis miestas,vis labiau linkstantis link „Europietiškos kultūros“ : geros kokybės gatvėmis, daugybę pigių skrydžių iš vietinio oro uosto bei galintis pasigirti renginių, koncertų ir spektaklių gausa.Vienas iš naujausių renginių Kaune – „Kvepia kelionėm“ , o kauniečius vis labiau ir labiau džiugina rekonstruojami pastatai,gatvės.

Nuotr.Tomas Sakro

Kaunas – tai po truputi tobulėjantis miestas, vis labiau ir labiau panašėjantis į kitus Europos miestus: geros kokybės gatvėmis, daugybę pigių skrydžių iš vietinio oro uosto bei galintis pasigirti renginių, koncertų ir spektaklių gausa. O tai itin džiugina tikrą kaunietišką širdį.

Vienas iš naujausių Kauno projektų – Manto Bertulio ir Juliaus Balašaičio sukurtas pokalbių šou „ Kvepia kelionėm “. Kiekvieną kartą vedėjas būna vis naujas, patys svečiai – spalvingos ir įdomios asmenybės: Alfas Ivanauskas, Nijolė Oželytė, Justinas Kisieliauskas, Andrius Tapinas ir daugybė kitų. Šis renginys vyksta kiekvieną pirmadienį „Orixo“ klube.Tai būna ne šiaip lengvi pokalbiai apie keliones, tai įspūdžių dalijimasis, patirtų nuotykių atpasakojimas, sutiktų naujų kultūrų apibūdinimas, tai visa tai ką mums duoda kelionės, tą didelę adrenalino dozę, kuri išlieka labai labai ilgai.Kol kas, kaip džiaugiasi abu šios idėjos autoriai „tai pritraukė labai daug žmonių, nors dar ne viskas kol kas ir atsiperka, tačiau esame labai patenkinti. Tikimės ir viliamės, kad šis projektas tikrai atsipirks ir su kaupu, o norinčių čia apsilankyti bus vis daugiau ir daugiau“.

Nuotr.Elijaus Kniežiausko

Vienas ir ryškiausių pokyčių – sparčiai atsinaujinanti Laisvės alėja. Tai taip pat džiugina akis, beveik pabaigta gatvė nuo Soboro iki Mickevičiaus gatvės, likusią Laisvės alėjos dalį planuojama pabaigti iki 2018 metų rudens pabaigos.Taip pat,planuojami rekonstruoti S.Dariaus ir S.Girėno stradionas, Kauno miesto halė,o greta jų pastatyti naująjį lengvosios atletikos maniežą,kaip rašo kaunas.lt tinkalapis,skiltyje „Darbai“. Be to, renkonstruojami šaligatviai, miesto parkuose statomos sporto aikštelės, griaunamas vienas iš baisiausių ir kraupiausių Kauno pastatų – „viešbutis-vaiduoklis“. Tarsi atėjus pavasariui Kaunas taip pat atgimsta . Juk smagu matyti kaip Kaunas pamažu plečiasi ir auga, kurį supa vis daugiau naujų rekonstravimo ir atnaujinimo projektų.

Visai tai,visi šie maži dalykai, kurie sukuria Kauną didesnį, gražesnį, modernesnį, daro jį patraukliu miestu turistams bei miesto svečiams . Kaunas tampa vis labiau ir labiau „europėjančiu“ miestu, kuris stengiasi lygiuotis į kitus Europos miestus ir norintis visais įmanomais būdais skatinti šio antro pagal dydį Lietuvos miesto vardą.

Autorius
Austeja Sipaviciute
Skaityti visas naujienas
Palikite komentarą

Autorius Austeja Sipaviciute