Justinas Buividas: „Garsiai sakau, kad esu kaunietis ir man tai be galo patinka“

Įsibėgėjus pavasariui ir atšilus orams kone visi kauniečiai išėjo į gatves pasimėgauti saulėtu oru. Kai vieni vaikštinėdami Laisvės alėja mėgaujasi laisvadieniu, kitiems tai – pats darbymetis.

Įsibėgėjus pavasariui ir atšilus orams kone visi kauniečiai išėjo į gatves pasimėgauti saulėtu oru. Kai vieni vaikštinėdami Laisvės alėja mėgaujasi laisvadieniu, kitiems – tai pats darbymetis. Šiltasis metų laikas yra palankus ir  Justinui Buividui – pieno kokteilių baro ,,OSA Milkshakes“ įkūrėjui. Šia proga ir kalbiname šios, kauniečius sužavėjusios, idėjos įgyvendintoją.

Justinai, pradėkime nuo Jūsų, kuo dar užsiimate gyvenime neskaitant šio verslo?

Užsiimu įvairiomis veiklomis, mėgstu aktyvų gyvenimą, tad aktyviai sportuoju,
lankau šokius, tobulinuosi viešojo kalbėjimo įgudžius klube Toastmasters English Kaunas, nuolat skaitau knygas, karts nuo karto mentoriauju jaunimui, padėdamas išsikelti tikslus ir pradėti judėti link jų, taip pat užsiimu finansinio švietimo verslu, t.y. padedu žmonėms planuotis finansus, edukuoju juos, kad jie gyventų finansiškai saugesnį ir laimingesnį gyvenimą.

Esate labai veiklus žmogus, užsiimate įvairia veikla, o kaip kilo idėja įkurti ,,OSA Milkshakes“? 

O kaip kyla idėjos? Spontaniškai! Dažniausiai visiškai netikėtai, kur nors keliauji, pamatai, kas nors pasidalina ir taip toliau. Mes ne išimtis, tai buvo viena iš keletos kitų mūsų idėjų, kurią mums pavyko įgyvendinti.

Bet juk tuo metu buvote dar tik studentas. Daugelis studentų net ir turėdami idėją verslui, pabijo ją įgyvendinti, arba tam neturi lėšų, kaip Jums tai pavyko?

Gal dėl to, kad apskritai mes dažnai bijom tam tikrų pasikeitimų savo gyvenimuose, kadangi pasikeitimai lygu nežinomybei. Tad tikrai daugelis pasirinks geriau likti savo šiltoje vietelėje ir nieko nedaryti. Kalbant apie pinigus, jie yra paskutinėje vietoje, deja, daugelis galvoja, kad, jei turėčiau pinigų, tai galėčiau, ką nors sukurti, pinigai atsiras, reikia imti ir daryti! Kaip man pavyko? Aš iš karto po mokyklos pradėjau dirbti ir 4 metus dirbau samdomą darbą, ir nors mano uždirbis buvo kone
dvigubai didesnis nei vidutinis to metu lietuvio atlyginimas, aš išsiugdžiau nepasitenkinimą savo esama padėtimi ir man žūtbūt ją reikėjo pakeisti. Kadangi dažniausiai esi ne toje aplinkoje, kurioje reikia būti, kad pasikeistum, mane gelbėjo knygos, jos mane įkvėpė, motyvavo, suteikė žinių ir privertė keistis!

Kaip kauniečiai priėmė šią naujovę? Ar daug klientų sulaukėte?

Tai labai sezoniškas produktas ir, žinoma, žiemos mums nėra lengvos, bet pats pagrindinis mūsų produktas – ledų kokteilis sutiktas labai šiltai. Žmonės pamėgo šia vietą, nes čia gali išsipildyti jų saldžiausios svajonės. Taip pat abu mūsų pradirbtus sezonus šalia mūsų vyko Laisvės alėjos rekonstrukcija, o tai tikrai nepadėjo mūsų jaunam verslui, tad labai laukėme šio sezono, kai pagaliau viskas sutvarkyta.

Ar galiu teigti, kad esate
unikalūs? Ar vis dėl to yra tokių restoranėlių ir daugiau Lietuvoje?

 Yra pora vietelių, kurios bando daryti kažką panašaus, bet taip, kaip darome mes, Lietuvoje dar nemačiau.

Kodel būtent Kaune? Nekilo ideja šį verslą plėtoti savo gimtąjame mieste? O galbūt ir sostinėje?

 Kauną pasirinkome galbūt dėl to, nes mūsų atveju ,tai buvo patogiausia padaryti, kadangi čia gyvenome. Be viso to, tokie verslai turi būti ten, kur yra judėjimas, didelis žmonių praeinamumas. Todėl apart didžiųjų miestų kiti variantai nebuvo svarstomi.

Tavo gimtasis miestas yra Kazlų rūda, kas atsitiko, kad atsikėlei gyventi čia, į Kauną?

Kaune studijavau, taip pat, tuo metu dirbau Kauno įmonėje ir tiesiog su šeima čia nuolat lankydavomės, kadangi jis yra netoli mano gimtojo miestelio.

Kaip pasikeitė Jūsų požiūris į Kauną ir čia gyvenančius žmones, nuo tada, kai čia atsikėlėte iki dabar?

Į Kauną mano požiūris nepasikeitė, pasikeitė požiūris į žmones, kadangi pradėjau juos labiau suprasti. Kai pradėjau bendrauti su daugybe įvairaus amžiaus kauniečių, pamačiau, kiek daug tarp mūsų yra aktyvių, įkvepiančių ir teigiamų žmonių. Manau, šiuos pozityvius, į ateitį žvelgiančius žmones, galėčiau netgi išskirti, kaip Kauno unikalumą!

Kas šiame mieste Jums labiausiai patinka?

Man patinka Kauno mero pono Matijošaičio atneštas „Pavasaris“ į Kauną. Niekad nemačiau tiek daug besidžiaugiančių žmonių savo miesto tobulėjimu įvairiose srityse. Iš tiesų, atrodo, kad Kaunas tiesiog akyse keičiasi.

Ką jaučiate šiam miestui?

Iš tiesų tris metus gyvendamas Kaune, jau visiems garsiai sakau, jog esu kaunietis ir man tai be galo patinka! Tai nuostabus, išskirtinis Lietuvos miestas. Žinoma, kad Myliu Kauną.

Pasvajokime. Jei turėtumėte galimybę gyventi bet kur Lietuvoje, kur norėtumėte gyventi? Pasirinktumėte kitą miestą, ar liktumėte Kaune? Kodėl?

Galbūt dėl didelių didmiesčio galimybių galvočiau apie Vilnių, bet iš dalies, čia, Lietuvoje viskas ranka pasiekiama, tad gera gyventi Kaune,  juk kai reikia lengva nusigauti ir į kitus Lietuvos miestus.

Kokie Jūsų ateities planai? Galbūt ketinate savo gyvenimą pakreipti visiškai kita linkme?

Kaip ir minėjau, šiuo metu aktyviai dirbu su finansais. Iš tiesų jaučiu pasitenkinimą padėdamas žmonėms tvarkytis su jais, juk mokykloje ar universitete daugelio mūsų to tiesiog nemokė, tad tikiu, kad ir ateityje tuo užsiimsiu. Taip pat, kol jausiu malonumą dirbant su ,,OSA“ ir matysiu perspektyvą, niekur nesitrauksiu ir iš šio verslo.

 

Autorius
Evelina Cikanaviciute
Skaityti visas naujienas
Palikite komentarą

Autorius Evelina Cikanaviciute