Viktorija Kviliūnaitė: „Kaunas – miestas, į kurį visada norisi sugrįžti“

Ji nėra iš tų, kurie mano, kad universitetas yra skirtas tik nueiti į paskaitas, todėl du kartus per savaitę vakarais dainuoja universiteto chore ir priklauso Jaunųjų karjeros specialistų klubui (JauKaS).

Viktorija Kviliūnaitė – kas ji? Ši mergina yra trečio kurso karjeros ir profesinio konsultavimo studijų programos studentė Vytauto Didžiojo Universitete. Dienomis kai nebūna paskaitų, arba po jų, Viktorija dirba personalo atrankos įmonėje. Taip pat ji nėra iš tų, kurie mano, kad universitetas yra skirtas tik nueiti į paskaitas, todėl du kartus per savaitę vakarais dainuoja universiteto chore ir priklauso Jaunųjų karjeros specialistų klubui (JauKaS), kurio veikla šiuo metu nėra labai intensyvi, bet karts nuo karto organizuoja ar įsitraukia į įvairias universiteto veiklas. Nors ir nebelieka laiko patinginiauti žiūrint filmus, tačiau gyvendama tokiu tempu ji jaučia, kad nešvaisto laiko veltui.

Taigi trumpas interviu su ja.

Asmeninio archyvo nuotraukos

 

 

 

 

 

 

 

 

Kodėl pasirinkai studijas Kaune?

Nuo labai seniai buvau išsikėlusi sau tikslą studijuoti Vytauto Didžiojo Universitete. Svarbiausias motyvas renkantis miestą buvo universitetas ir unikali studijų programa.

Ar nesigaili savo pasirinkimu?

Savo pasirinkimu nei karto nesudvejojau, nes Kaune jaučiuosi tikrai labai gerai. Ypač džiugina tai, kad Kaunas labai keičiasi į gerąją pusę, auga kaip miestas. O studijos universitete padėjo užaugti kaip asmenybei, pažinti save.

Ką planuoji veikti baigusi studijas? Ar ir toliau gyvensi Kaune?

Baigusi bakalauro studijas planuoju arba siekti magistro laipsnio tame pačiame universitete, arba dirbti, arba derinti darbą ir studijas, ką darau ir dabar. Bet kokiu atveju planuoju likti Kaune. Tačiau vadovaujuosi posakiu ,,niekada nesakyk niekada‘‘, taip, kad laikas parodys.

Įsimintiniausias įvykis Kaune?

Labai sunku išskirti tik vieną įvykį, nes per šiuos 3 studijų metus jų prisikaupė labai nemažai. Vienas įsimintiniausių įvykių Kaune, ko gero, būtų 2016 m. birželį vykusi Dainų šventė. Tokiame renginyje dalyvavau pirmą kartą, galbūt todėl paliko didelį įspūdį.

Koks tau Kaunas atrodė pirmą kart kai atvykai čia? O dabar?

Į Kauną dažnai atvažiuodavome su tėvais kai buvau dar visai maža. Kadangi esu kilusi iš mažo miestelio (Rokiškio), man tuomet Kaunas atrodė tiesiog didelis, su daugybe žmonių, gatvių, gatvelių, pastatų, geriau pagalvojus dabar tai net šiek tiek kelia juoką. Dabar manau, kad Kaunas savo dydžiu, žmonių skaičiumi yra tiesiog puikus. Dar žavi tai, kad Kaune vis dar yra daug neatrastų, neaplankytų vietų, todėl vis pildau sąrašą vietų, kurias būtinai aplankysiu kai turėsiu daugiau laisvo laiko.

Gal gali palyginti Kauną su kitais pasaulio miestais, kuriuose esi buvusi? Kuo jis išsiskiria?

Lyginti labai sunku, nes kiekvienas miestas yra unikalus ir kažkuo ypatingas. Man asmeniškai Kaunas išsiskiria iš kitų miestų tuo, kad jis man tapo savas. Kaunas – miestas, į kurį visada norisi sugrįšti. O sugrįžus čia jaučiuosi kaip namuose. Mano nuomonė apie Kauną yra teigiama. Matydama tvarkomas gatves, restauruojamus pastatus labai džiaugiuosi gerėjančia situacija.

Kokia jūsų mylimiausia Kauno vieta.

Senamiestis. Kai turiu laisvo laiko tarp darbo ir choro repeticijos visada stengiuosi ne važiuoti, o pasiėmusi kavos pasivaikščioti tomis ypatingomis gatvelėmis.

Autorius
Simona Skrandauskaite
Skaityti visas naujienas
Palikite komentarą

Autorius Simona Skrandauskaite