Deimantė Misiūnaitė: „Kaune gimiau, užaugau ir vis dar gyvenu“

Deimantė Misiūnaitė – 21 metų mergina, gimusi ir užaugusi Kaune, sakosi – nenorinti gyventi niekur kitur. Modelio karjera užsienyje Deimantei yra pagrindinis pragyvenimo šaltinis, tačiau iš Kauno mergina nesiruošia bėgti.

Deimantė Misiūnaitė – 21 metų mergina, gimusi ir užaugusi Kaune, sakosi – nenorinti gyventi niekur kitur. Modelio karjera užsienyje Deimantei yra pagrindinis pragyvenimo šaltinis, tačiau iš Kauno mergina nesiruošia bėgti.

Kiek metų dirbi modelio darbą? Ir kaip prasidėjo tavo modelio karjera?

Modelio karjerą pradėjau prieš 8 metus, kai buvau dar paauglė, vasara stovykloje atvyko mano dabartinė modelių agentūra ir iš kart į mane buvo atkreiptas dėmesys. Iš pradžių nežinojau, ką daryti, o pašnekėjusios su mama nusprendėm, kad galėčiau pabandyti dirbti modeliu. Pradžioje buvo sunku keliauti į užsienio šalis, nes keliaudavau viena ir žinoma labai pasiilgdavau namų, tačiau laikui bėgant vis labiau pradėjau grožėtis užsienio šalimis ir stengdavausi kuo daugiau pamatyti pasaulio. Pilnai modelio darbą pradėjau dirbti prieš 3 metus, kai baigiau mokyklą ir jaučiu, kad ilgai dirbsiu šį darbą, nes man jis tikrai patinka.

Kokia tavo motininė agentūra ir kokiose užsienio šalyse tau teko dirbti?

Agentūra, pasirinkusi mane yra PMST (P model scout team), kuri tuo metu buvo įsikūrusi Kaune, o dabar persikėlė į Vilnių. Dirbu su įvairiomis pasaulio agentūromis, įskaitant Ameriką, beveik visą Europą bei Azijos žemyną. Dažnai darbo reikalais lankausi Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Niujorke, Los Angele ir t.t. Dėl šios priežasties turiu didelį pasirinkimą, kur gyventi. Visą laiką džiaugiuosi, kai galiu grįžti į Lietuvą, o svarbiausia į Kauną, nes tai – mano gimtasis miestas ir jame jaučiuosi gerai.

Kodėl galėdama gyventi bet kurioje pasaulio šalyje vis tiek renkiesi Lietuvą ir būtent miestą Kauną?

Tiek daug keliaudama aš ne tik mėgavausi kitomis šalimis, bet ir pastebėjau kelis tų šalių trūkumus. Pavyzdžiui, Niujorke niekada nebūna tylu. Visą laiką aidi žmonių balsai, važiuojantys automobiliai taip pat kelia didelį triukšmą, tačiau labiausiai erzinantis dalykas – automobilių garsiniai signalai. Ten sunku rasti ramią vietą . O štai Kaune yra pilna ramių vietų, vairuotojai yra kultūringi, nesignalizuoja. Grįžusi namo, galiu pasidaryti puodelį arbatos ir išėjusi į lauką, pasėdėti, atsipalaiduoti, nes aplink tik laukai, ramuma. Dirbant tokį darbą reikia rasti laiko pailsėti bei atsipalaiduoti. Posakis „Visur gerai, bet namie geriausia“ – man puikiai tinka, tiesa, namai man yra ir visas Kaunas.

Kokie tavo ateities planai? Ar savo ateitį matai Kaune?

Tikrai taip, aš savo ateitį matau būtent Kaune. Mano ateities planuose yra tikslas atidaryti savo grožio saloną, kurį pavadinčiau „Deimakeup“ . Šiuo metu vizažistės darbas – mano hobis, tačiau, kai baigsis mano modelio karjera, norėčiau tai paversti nuolatiniu darbu. Man labai patinka savo klientes paversti princesėmis joms svarbią dieną. Jaučiuosi pakylėta, kai pas mane apsilankiusios moterys tampa nuoširdžiai laimingos.

Deimantės asmeninis archyvas

Kokios tavo stiprybės?

Aš stengiuosi visada būti pozityviai nusiteikusi. Net pačioje blogiausioje situacijoje stengiuosi įžvelgti gerąją pusę.

Kokios Kaune esančios vietos tau yra mėgstamiausios?

Tokių vietų Kaune yra daug. Kai gavau vairuotojo pažymėjimą, su draugėmis aplankėme daugybę Kaune esančių gražių vietų. Kiekviena iš jų turi savo istoriją ir tuo jos man yra ypatingos. Tokios kaip – Santaka, Aleksoto panorama, Kadagių slėnis, Pažaislio vienuolynas, Marvelės krioklys, Kauno marios ir t.t. Kadangi užaugau Dainavos rajone, prie pat „Trijų mergelių tilto“, todėl ten esantis Panemunės šilas, man žinomas labiausiai. Ten aš praleisdavau nemažai laiko šiltais vasaros vakarais.

Ką veiki grįžusi į Kauną po darbų užsienyje?

Grįžusi aš pirmiausia susitinku su savo šeima, taip pat radusi laiko susitinku su savo draugėmis senamiestyje išgerti kavos. Dar vienas dalykas, kurį mėgstu daryti grįžusi namo, tai yra vairuoti savo automobilį. Įsijungiu savo mėgstamą muziką ir važinėju po savo mylimą miestą – Kauną – taip atsipalaiduodama po sunkių darbų ir kelionių.

 

Autorius
Erika Venckutė
Skaityti visas naujienas
Palikite komentarą

Autorius Erika Venckutė