Adrenaliną keliančios pramogos Kaune

Nuotr. autorius Ieva Sitnikovaitė

Lietuvos širdis užpildyta įvairiausiais malonumais pradedant nuo tvyrančių ore – šuolio parašiutu iš širdžiai atlaikančių metrų iki žemiškųjų pramogų tokių kaip lakstymai kartingais ar galingesnėmis mašinomis Nemuno saloje. Galima panarplioti voratinklius pramogų parkuose.

Lietuvos širdis užpildyta įvairiausiais malonumais pradedant nuo tvyrančių ore  – šuolio parašiutu iš širdžiai atlaikančių metrų iki žemiškųjų pramogų tokių kaip lakstymai kartingais ar galingesnėmis mašinomis Nemuno saloje. Galima panarplioti voratinklius pramogų parkuose. Laisvalaikis – tai mūsų brangiausias laikas, skirtas asmeniniams poreikiams tenkinti, taip pat plėsti žinias, lavintis ir dvasiškai tobulėti. Keletas adrenaliną keliančų pramogų, nuomonių ir ispūdžių iš pirmų lūpų.

Virviniai atrakcionai

Tai drąsos ir pasitikėjimo savimi reikalaujančios užduotys, kur reikia nugalėti save ir pasiryžti laisvam kritimui gigantiškose sūpynėse arba jausti, kaip šiurpas perbėga nugarą žvelgiant žemyn, tada dideliu greičiu įstriža virve lėkti tarp medžių žemyn ir pūkštelėti į vandenį. „Ne kartą teko lankytis nuotykių parke „Uno“, esančiame Lampėdžiuose. Pats karstymasis tarp medžių puiki pramoga tiek mažiems, tiek dideliems – laipiojant su draugais galima patirti nerealiausias emocijas, o pasirinkus vienam – pasimėgauti grynu oru, ramybe ir išbandyti savo jėgas. Buvau ne kartą ir dar tikrai sugrįšiu!“ – lieja emocijas VDU studentė Evelina.

Daugiau informacijos apie Uno parką rasite čia.

Šaudymas iš kovinių ginklų

Išbandyti save ir įgauti pasitikėjimo galima ir šaudykloje. Šiuo metu tai vienintelė Kaune veikianti uždara šaudykla. Čia nereikia ypatingų oro sąlygų ar aprangos. Pramoga reikalaujanti susikaupimo daugiau nei įprastai. Šaudyti gali visi turintys ginklus ar juos planuojantys įsigyti. „Turi įsiminti svarbiausią taisyklę – su ginklais nežaidžiama. Taip, čia galima puikiai pailsėti, pamiršti visos dienos rūpesčius, bet nė akimirką negali atsipalaiduoti: kiekvienas neapgalvotas veiksmas gali kainuoti gyvybę“  – įspėja šaudyklos vadovas Olegas.

Daugiau informacijos apie šaudyklą čia.

Šuoliai parašiutu ar laisvo kritimo šuolis

Lietuvoje šuoliai parašiutu kaip laisvalaikio pramoga kasmet sulaukia didelio dėmesio. Kaune ypač išpopuliarėjo šuolis nuo trijų mergelių tilto. LSMU studentė Greta prisiminus šią pramogą tryško džiaugsmu:  „Užlipus ant atbrailos staiga galva ištuštėjo, kojos lyg nedreba ( dreba tiltas nuo vėjo). Atsistojau ir nebežinau kelias sekundes ką daryti? Kaip čia geriau šokti, ką kalbėjau su instruktoriumi.. apie salto planavimą iš vis pamiršau. Tiesiog užpuolė adrenalinas, per kuri aš tiesiog nebesupratau adekvačiai situacijos ,bet pradėjus instruktoriui skaičiuoti iki trijų, atrodo kad pabudau , nes norėjau mėgautis momentu …greitis, besikeičiantys vaizdai, viskas žiauriai „cool“ , o po to įsitempia virvė ir aš jau kabu po tiltu. Pirma mintis, noriu dar!“

Daugiau informacijos apie šuolį su virve čia. 

Kiekvienas rizikingas pomėgis reikalauja įveikti save. Šios pramogos tai tik keletas iš daugelio, kurias galima rasti Kaune. Judinkime šį miestą ir neleiskime jam užmigti. Energiją panaudokime aktyviam poilsiui, žaidimams ir sportui. Laukime vasaros pasikrovę teigiamo adrenalino mūsų kūne.

 

 

Autorius
Ieva Sitnikovaite
Skaityti visas naujienas
Palikite komentarą

Autorius Ieva Sitnikovaite